O nas
Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?
Dlaczego warto wybrać naszą firmę?
Portfolio
Jak wyglądają nasze projekty?
Kim są nasi klienci?
Kontakt
Jak można się z nami skontaktować?
Gdzie znajduje sie nasza siedziba?
Kim jesteśmy
way2net.pl jest nową firmą, ale powstałą na bazie wieloletniego doświadczenia osób ją tworzących. Mają więc Państwo gwarancję pełnego profesjonalizmu wykonania tak pod względem funkcjonalności, jak i estetyki każdego projektu.

Oferujemy atrakcyjne, efektowne i skuteczne w dotarciu do Klientów strony internetowe kodowane zgodnie z najnowszymi standardami. W naszych projektach wykorzystujemy zaawansowane systemy zarządzania treścią CMS, umożliwiające także wykonanie Państwa serwisu w dowolnych wersjach językowych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
Dlaczego warto wybrać naszą firmę
Ponieważ w naszej pracy szczególną uwagę zwracamy na:

Realizm

Podchodzimy realnie do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Szanujemy Jego czas, bierzemy pod uwagę możliwości odnośnie obsługi i prowadzenia strony. Dzięki temu przygotowujemy dla Niego projekt nie tylko atrakcyjny dla Internautów, ale przede wszystkim funkcjonalny i prosty w obsłudze.

Elastyczność

Nasze projekty oparte o platformę CMS mają tak bogate możliwości rozbudowy o różne funkcje, że jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Profesjonalizm

Do użytku naszych Klientów oddajemy zawsze projekty doskonale wykonane, przetestowane i atrakcyjne pod każdym względem. Wykonujemy je w krótkim terminie i gwarantujemy ich poprawne funkcjonowanie.

Miłą obsługę

Jesteśmy nastawieni na uważne słuchanie Klienta. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć Jego potrzeby i oczekiwania. Służymy profesjonalną radą i wskazówkami co do funkcjonowania stron internetowych.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego